Noskaties: Žagars apmāna pretinieku un gūst grozu pret spēcīgo "Real"

Artūrs Žagars
Artūrs Žagars Foto: acb.com

Talantīgais latviešu basketbolists Artūrs Žagars piektdien Spānijas augstākās līgas (ACB) sezonas pirmajā mačā guva divus punktus, viņa pārstāvētajai Badalonas "Joventut" komandai ciešot zaudējumu.

Badalonas vienība savā laukumā ar rezultātu 69:88 (22:23, 14:18, 13:24, 20:23) zaudēja Spānijas grandam Madrides "Real".

Žagars savus vienīgos punktus guva pirmā puslaika pēdējās sekundēs, kad aizsardzībā atņēma bumbu un ar precīzu metienu noslēdza ātru pretuzbrukumu.

19 gadus vecais jūrmalnieks šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienu no trim divpunktu metieniem, bet aizmeta garām trīs tālmetienus.

Tāpat viņa kontā bija divas kļūdas, viena pārtverta bumba, divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi un negatīvs efektivitātes koeficients -3.

Badalonas komandā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Klemens Prepeličs, bet uzvarētājiem 17 punktus guva Džeisī Kreols.

Citā mačā Rinalds Mālmanis nospēlēja 25 sekundes, viņa pārstāvētajai Seviljas "Coosur Real Betis" viesos ar rezultātu 78:90 (22:24, 20:12, 18:30, 18:24) zaudējot Mursijas UCAM komandai.

Tikmēr rezervē palika Rolands Šmits, kura pārstāvētā Barselonas "Lassa" viesos ar 92:86 (18:18, 28:25, 21:17, 25:26) pārspēja Kompostelas "Monbus Obradoiro".

Iepriekšējā sezonā par čempioniem tika kronēti Madrides "Real" basketbolisti, kuri finālsērijā ar 3-1 pārspēja Barselonas "Lassa" vienību.