Madrides "Real" izglābjas no sensacionāla zaudējuma

Madrides "Real"
Madrides "Real" Foto: Reuters/ScanPix

Eiropas titulētākā futbola komanda Madrides "Real" otrdien izglābās no sensacionāla zaudējuma UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra otrās kārtas spēlē.

Madridieši A apakšgrupas mačā savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2) ar Beļģijas vienību "Club Brigge".

Briges vienībai abus vārtus pirmajā puslaikā sarūpēja nigēriešu Emanuēls Deniss. Vispirms devītajā minūtē viesi izgāja divatā pret vienu pretinieku aizsargu, izspēlējot bumbu Denisam, kurš bija palicis pilnīgi viens pret Tibo Kurtuā. Beļģijas kluba uzbrucējs neveikli uzsita bumbu, bet vēl neveiksmīgāk nospēlēja Kurtuā, kurš neglāba "Real". Kad līdz puslaika beigām bija palikušas sešas minūtes, "Real" rupji kļūdījās viduszonā, kā rezultātā viesi Deniss aizgāja ātrā uzbrukumā un pārcēla bumbu pāri Kurtuā - 2:0.

Otro puslaiku madridieši iesāka ar divām maiņā, Kurtuā vietā devās Alfonso Areola, bet Načo tika aizstāts ar Marsēlu. Mājinieki izglābšanos sāka 55.minūtē, kad pēc Karima Benzemā piespēles precīzi ar galvu sita Serhio Ramoss. Spēles 85.minūtē Rūds Formers tika pie savas otrās dzeltenās kartītes mačā, atstādams viesus mazākumā. Soda sitienu izpildīja Toni Kross, pēc kura raidījuma Kazemīru ar galvu ieraidīja bumbu vārtos un panāca 2:2.

Mača noslēgumā abām komandām bija iespējas izraut uzvaru, taču tās palika neizmantotas.

Vēl šovakar šajā grupā Parīzes "Saint-Germain" cīnīsies ar Stambulas "Galatasaray".

Citā agrajā mačā Ukrainas čempione Doņeckas "Šahtar" C apakšgrupas duelī ar 2:1 (1:1) izrāva uzvaru pār Itālijas klubu Bergāmo "Atalanta".

Mājinieki vispirms nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet 28.minūtē Duvans Zapata tomēr atklāja rezultātu, taču četras minūtes pirms puslaika beigām Žuniors Morāess viesiem izlīdzināja rezultātu. Mača kompensācijas laikā Marons Solomons izrāva "Šahtar" vienībai uzvaru.

Šovakar kopumā tiks aizvadītas vēl sešas otrās kārtas spēles.

UEFA Čempionu līgā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, bet trešo vietu ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā, kuru sāks no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta "Liverpool", kas finālā divu Anglijas premjerlīgas komandu duelī ar 2:0 uzvarēja Totenhemas "Hotspur".