Dālmeiere startēs pasaules kalnu skriešanas čempionātā

Laura Dālmeiere

FOTO: Reuters/LETA

Divkārtējā olimpiskā čempione biatlonā vāciete Laura Dālmeiere trešdien tika nominēta startam novembrī Argentīnā notiekošajam pasaules kalnu skriešanas čempionātam, ziņo Vācijas Vieglatlētikas federācija (DLV).

Dālmeieri DLV izvēlējās startam garajā distancē, kas būs 41,5 kilometrus gara un 16.novembrī notiks Argentīnas pilsētiņā Viljalaangosturā. Tās sportistei būs pirmās pasaules meistarsacīkstes vasaras sporta veidā. 

"Esmu ārkārtīgi priecīga, ka varēšu startēt. Tas man ir kas pavisam īpašs," federācija citē 26 gadus veco biatlonisti, kura divreiz izcīnīja zelta medaļu 2018.gada olimpiskajās spēlēs Phjončhanā un maijā beidza biatlonistes karjeru. "Tā vairāk vai mazāk ir sagadīšanās. Vasarā es diezgan daudz laika pavadīju skrienot, tai skaitā kalnos. Tad es startēju arī divās sacensībās." Vienas no tām 15.jūnijā notika pie Cūgšpices Bavārijā. 38,7 kilometru distancē no Mitenvaldas uz Garmišpartenkirheni beidzās ar Dālmeieres uzvaru, ziņo "Frankfurter Allgemeine".

"Esmu laimīga, ka mums komandā ir tāda fantastiska sportiste kā Dālmeiere," komentēja DLV padomnieks kalnu skriešanā Kurts Kēnigs. "Tas vienmēr ir īpaši, kad ziemas sporta veida pārstāve piedalās kādā vasaras sporta veidā vai otrādi."

Dālmeiere 2016./2017.gada sezonā biatlonā uzvarēja Pasaules kausa sacensību kopvērtējumā.

Viljalaangosturā 41,5 kilometrus garajā trasē augstumu starpība būs 2184 metri. 

Uz augšu