"Vitjaz" turpina demonstrēt pārsteidzoši labu sniegumu KHL

Podoļskas "Vitjaz" hokejisti

Maskavas apgabala Podoļskas "Vitjaz" komanda turpina šosezon demonstrēt pārsteidzoši labu sniegumu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

"Vitjaz" ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) pārspēja KHL pagājušās sezonas uzvarētāju Maskavas CSKA.

Pirmā perioda vidū čehs Jirži Sekačs izvirzīja vadībā CSKA komandu, taču otrajā trešdaļā "Vitjaz" guva divus vārtus, kas bija pietiekami, lai izcīnītu uzvaru šajā mačā.

Uzvarētāji abus vārtus guva skaitliskajā vairākumā, pa reizei ar precīzu metienu izcēlās Somijas hokejisti Peka Jormaka un Miro Āltonens.

"Vitjaz" komanda šosezon 12 spēlēs izcīnījusi 11 uzvaras. Ar 22 punktiem Podoļskas vienība ir Rietumu konferences un visas līgas līdere.

Ceturtdien citā spēlē galvenā trenera Pētera Skudras vadītā Čeļabinskas "Traktor" ar 3:5 zaudēja Baltkrievijas klubam Minskas "Dinamo".

Savukārt Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komanda, kuras treneru korpusā strādā Sandis Ozoliņš, ar 1:2 piekāpās Kazahstānas klubam Astanas "Baris".

Skudras trenētā "Traktor" ar 13 punktiem 15 spēlēs ieņem 7. vietu Austrumos, bet Ozoliņa pārstāvētā "Torpedo" ar 16 punktiem 15 mačos ieņem 4. vietu Rietumos.