Noskaties: NBA zvaigzne Deiviss pārliecinoši debitē "Lakers" rindās

Entonijs Deiviss
Entonijs Deiviss Foto: Reuters/ScanPix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Entonijs Deiviss sestdien demonstrēja pārliecinošu sniegumu, piedzīvojot debiju Losandželosas "Lakers" komandas sastāvā.

NBA pirmssezonas pārbaudes spēlē "Lakers" ar rezultātu 123:101 (22:20, 26:31, 32:20, 32:20) pārspēja Goldensteitas "Warriors".

Uzvarētāju sastāvā Deiviss guva 22 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, veica 2 rezultatīvas piespēles un pārtvēra 1 bumbu.

Deiviss laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā viņš realizēja 9 no 13 divpunktu metieniem un 4 no 6 soda metieniem, taču netrāpīja 3 tālmetienus.

"Lakers" rindās spilgti spēlēja arī Lebrons Džeimss, kurš guva 15 punktus, izpildīja 8 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 3 atlēkušās bumbas.

Džeimss arī nospēlēja 18 minūtes, kuru laikā viņš iemeta 5 no 8 divpunktu metieniem un 5 no 8 soda metieniem, taču nerealizēja 2 tālmetienus.

Deiviss un Džeimss spēlēja tikai pirmajā puslaikā.

"Warriors" sastāvā 18 minūtēs 18 punktus guva Stefans Karijs, kurš trāpīja 4 no 6 divpunktu un 1 no 5 trīspunktu metieniem, kā arī 7 no 8 soda metieniem.

NBA regulārā čempionāta sezona sāksies 22. oktobrī.