Bertāns pārbaudes spēlē lieliski apliecina savas snaipera dotības

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: AFP/SCANPIX

Dāvis Bertāns aizvadītajā naktī (pēc Latvijas laika) apliecināja savas snaipera dotības, palīdzot Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Vašingtonas "Wizards" izcīnīt uzvaru pirmssezonas pārbaudes spēlē.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 137:98 pārliecinoši uzvarēja Ķīnas klubu Guandžou "Long-Lions".

Bertāns laukumā pavadīja tikai 8 minūtes, taču viņš guva 12 punktus ar teicamu metienu precizitāti (3/4 trīspunktu metieni, 3/3 soda metieni).

Latvijas basketbolists izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, pārtvēra 1 bumbu, pieļāva 1 kļūdu, saņēma 1 piezīmi un spēli +/- rādītājā viņš pabeidza ar +23.

"Wizards" sastāvā rezultatīvākais bija Morics Vāgners, kurš 21 minūtē guva 21 punktu.

Bertāns spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, bet starta pieciniekā uzbrucēju pozīcijas ieņēma Rui Načimura (11 punkti) un Aizeks Bonga (7 punkti).

Nākamo spēli "Wizards" aizvadīs sestdien, 12. oktobrī, pret Ņujorkas "Knicks".

2019./2020. gada NBA sezona sāksies 22. oktobrī.