Girgensons veicina "Sabres" uzvaru NHL čempionātā

Bufalo "Sabres" komanda
Bufalo "Sabres" komanda Foto: AFP/SCANPIX

Trešo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunajā sezonā pagājušajā naktī (Latvijas laiks) izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda.

"Sabres" hokejisti savā laukumā ar rezultātu 5:4 papildlaikā pārspēja Monreālas "Canadiens" komandu.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 14:23 minūtes, no kurām 2:50 spēlēja mazākumā. Viņš izpildīja vienu metienu pa vārtiem, lika lietā vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvaru "Sabres" papildlaika otrajā minūtē nodrošināja zviedru uzbrucējs Markuss Jūhansons.

Lielisku spēli Bufalo rindās aizvadīja komandas līderis Džeks Aikels, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm, nopelnot spēles spožākās zvaigznes balvu.

"Canadiens" sastāvā ar 2+1 atzīmējās Džoels Armija.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs naktī uz sestdienu (Latvijas laiks), kad savā laukumā uzņems Floridas "Panthers".

Ar četrās spēlēs izcīnītām trim uzvarām "Sabres" šobrīd ir otra spēcīgākā komanda Austrumu konferencē.

Girgensons šosezon četrās spēlēs izpildījis vienu rezultatīvu piespēli, bet viņa lietderības koeficients ir neitrāls. Pārsvarā viņš darbojies ceturtajā uzbrucēju virknējumā.