Bļugers aizstāv komandas biedru un izkaujas; "Penguins" gūst uzvaru NHL spēlē

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Penguins" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Anaheimas "Ducks", izcīnot šosezon otro uzvaru četrās spēlēs.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un 27 sekundes (9 sekundes vairākumā, 53 sekundes mazākumā).

Latvijas hokejists uzvarēja 4 no 8 iemetieniem, izpildīja 2 spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers nopelnīja arī 17 soda minūtes. Viņš izraisīja kautiņu, jo pretinieks Korbinians Holcers izpildīja rupju spēka paņēmienu pret Adamu Džonsonu.

Latvijas hokejists devās aizstāvēt komandas biedru, izvicinot dūres ar pretinieku. Bļugeram šis bija otrais NHL kautiņš, jo februārī viņš izvicināja dūres ar Tampabejas "Lightning" hokejistu Adamu Ērniju.

"Penguins" labā vārtus šajā mačā guva Sindnijs Krosbijs un Džeiks Gincels, bet vārtsargs Mets Marejs atvairīja 31 metienu.

Savukārt "Ducks" precīzs bija Ondržejs Kaše.

Pašlaik 25 gadus vecais Bļugers šosezon 4 spēlēs guvis 1 vārtus.