Girgensons izceļas ar rezultativitāti un sekmē "Sabres" uzvaru

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/Scanpix

Ar divām rezultatīvām piespēlēm Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī (Latvijas laiks) izcēlās Zemgus Girgensons.

Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica Floridas "Panthers".

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 59 sekundes, no kurām 1:18 minūtes spēlēja mazākumā. Viņš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, pirmajā un otrajā vārtu guvumā, palīdzot "Sabres" izvirzīties vadībā ar 2:0.

Girgensons veica divus metienus pa sāncenšu vārtiem, lika lietā vienu spēka paņēmienu un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvaru pēcspēles metienu sērijā "Sabres" komandai nodrošināja Keisijs Mitelstads un Džeks Aikels.

"Sabres" vienība ar piecās spēlēs izcīnītām četrām uzvarām šobrīd ir otra spēcīgākā komanda Austrumu konferencē.

Girgensons šosezon piecās spēlēs atzīmējies ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pirmdien savā laukumā pret Dalasas "Stars" hokejistiem.

Tikmēr citā spēlē zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Anaheimas "Ducks" vienībai.

Merzļikina konkurents soms Jūnass Korpisalo atvairīja 21 pretinieku metienu.