Bolts iesaistās nekārtībās pie Londonas naktskluba

Useins Bolts FOTO: Reuters/ScanPix

Olimpiskais čempions Useins Bolts Londonā pie kāda naktskluba bija liecinieks kautiņam starp viņa kompāniju un nelielu bariņu apmeklētājiem no Austrumeiropas, ziņo laikraksts "The Sun".

Tiek vēstīts, ka kautiņš izcēlies pie kluba "The Room", kurā tobrīd atpūtās pasaules slavenais sprinteris Bolts un šova "Love Island" uzvarētāja Ambera Džila.

Publicētajā video ierakstā redzams, ka Bolts iekarsušos kaušļus cenšas nomierināt, vienu no tiem piespiežot pie taksometra. Ierakstā redzams, ka Bolts necentās iniciēt nekārtības, bet gan vēlējās izšķirt abas iekarsušās puses.

Viens no Bolta kompānijas locekļiem atklāja, ka situācija konkrētajā vakarā attīstījusies ļoti ātri.

"Useins iesita vienam cilvēkam, lai aizstāvētu savu draugu. Viss notika ļoti ātri. Uz brīdi viss pierima, tomēr drīz vien sākās vairākas atsevišķas divcīņas. Tas bija biedējoši, man šķita, ka tas nekad nebeigsies," stāstīja aculiecinieks.

Laikraksts gan ziņo, ka neviens cilvēks šajā incidentā nav guvis nopietnus savainojumus.

"Tas bija nevaldāmi. Visi saleca lielā barā. Nespēju noticēt, ka neviens neguva traumas, jo dūres lidoja viena pēc otras. Cilvēki tika mesti zemē un viņus spārdīja ar kājām," notikušo raksturoja aculiecinieks. "Beigās Bolts atrada vainīgo un piespieda viņu pie mašīnas. Domāju, ka tas palīdzējā pārtraukt nekārtības."

Bolts pēc notikušā esot ātri sasēdinājis savus draugus automašīnā un ap trijiem rītā pameta kluba teritoriju.

Jamaikas sprinteris karjeras laikā izcīnīja astoņas olimpiskās zelta medaļas un 11 reizes triumfēja pasaules čempionātā. Karjeras laikā Bolts laboja astoņus pasaules rekordus. Bijušā sprintera rekordi 100 un 200 metru distancēs aizvien vēl nav pārspēti. Tāpat sportists ar Jamaikas izlasi uzstādīja pasaules rekordu 4x100 metru sprinta stafetē.

Uz augšu
Back