Latviešu pārstāvētie Maskavas klubi zaudē KHL spēlēs

Miks Indrašis

Latvijas hokeja izlases spēlētāju Kaspara Daugaviņa, Mārtiņa Karsuma un Mika Indraša pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības no Maskavas trešdien piedzīvoja zaudējumus, latviešiem ar rezultativitāti neizceļoties.

Maskavas "Dinamo" mājās ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās vēl vienai šīs pilsētas komandai CSKA.

Indrašis laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un reizi arī gūlās zem pretinieka mestās ripas.

"Dinamo" vienīgos vārtus guva pirmā perioda 13.minūtē, Andrē Petešonam atklājot mača rezultātu.

Tikmēr citā spēlē Daugaviņa un Karsuma pārstāvētā Maskavas "Spartak" savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās Novosibirskas "Sibirj".

Karsums laukumā pavadīja 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā uzvarēja divos no trim iemetieniem, reizi bloķēja pretinieka metienu un trīsreiz pielietoja spēka paņēmienu. Tikmēr Daugaviņš laukumā pabija 17 sekundes mazāk, uzvarēdams vienīgajā iemetienā.

"Spartak" goda vārtus otrā perioda trešajā minūtē guva Artjoms Fjodorovs.

Savukārt savā otrajā spēlē pie "Soči" komandas stūres zaudējumu piedzīvoja pagaidu galvenā trenera vietas izpildītājs Leonīds Beresņevs. Viņa vadītā komanda savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Magņitagorskas "Metallurg".

Rietumu konferencē "Dinamo" ar 21 punktu 19 mačos ir ceturtā, "Spartak" ar 18 punktiem atrodas trīs pozīcijas zemāk, bet "Soči" 18 dueļos iekrājuši 15 punktus, ierindojoties desmitajā vietā. Pēdējo, 12.vietu aizvien saglabājuši Rīgas "Dinamo" hokejisti, 18 spēlēs iekrājot vien 12 punktus.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.