Timma un Bertāns sekmē "Himki" uzvaru ULEB Eirolīgas spēlē

Jānis Timma
Jānis Timma Foto: bckhimki.com

Latvijas basketbolisti Jānis Timma un Dairis Bertāns ceturtdien sekmēja Krievijas komandas Maskavas apgabala "Himki" uzvaru ULEB Eirolīgas spēlē.

Lietuvas trenera Rima Kurtinaiša vadītā "Himki" komanda izbraukumā ar rezultātu 87:74 pārspēja Vācijas klubu Minhenes "Bayern", izcīnot trešo uzvaru četrās spēlēs šosezon Eirolīgā.

Timma bija viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem "Himki" komandā. Viņš guva 13 punktus, visus pirmajā puslaikā.

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja nepilnas 22 minūtes (2p. 2/4, 3p. 3/5). Viņa kontā arī 4 izcīnītas atlēkušās bumbas, 1 pārtverta bumba un 1 kļūda.

Arī Bertāns visus savus 5 punktus guva pirmajā puslaikā. Viņš nospēlēja 23 minūtes (2p. 2/3, s.m. 1/2).

Viņa kontā arī 1 izcīnīta atlēkušā bumba, 1 rezultatīva piespēle, 2 pārtvertas bumbas un 1 kļūda.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija krievs Aleksejs Šveds, 17 pievienoja amerikānis Entonijs Džils, bet 13 iemeta Devins Bukers no ASV.

"Bayern" rindās ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Gregorijs Monro.

"Himki" ar uzvaru un zaudējumu bilanci 3-1 patlaban ieņem 4. vietu kopvērtējumā, bet "Bayern" ar 2-2 ierindojas 7. pozīcijā starp 18 komandām.

Rolanda Šmita pārstāvētais Spānijas klubs "Barcelona" (4-0) un Jāņa Strēlnieka vienība Maskavas CSKA (3-0) ir vienīgās komandas, kas šosezon vēl nav zaudējušas.

Francijas vienība Vilērbānas ASVEL, kuru pārstāv Rihards Lomažs, ar bilanci 2-1 šobrīd ieņem 6. vietu.