"Clippers" otrajā spēlē iemet 141 punktu "Warriors" grozā

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Losandželosas "Clippers" ceturtdien savā šīs sezonas otrajā spēlē guva 141 punktu pret titulēto Goldensteitas "Warriors", tādējādi svinot otro uzvaru.

"Clippers" viesos ar rezultātu 141:122 (35:29, 30:25, 46:33, 30:35) uzvarēja Goldensteitas "Warriors".

Uzvarētāju rindās ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Lū Viljamss, kura rēķinā arī trīs atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles. Pagājušās sezonas vērtīgākais spēlētājs Kavai Lenards izcēlās ar 21 punktu, piecām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet Patriks Petersons pievienoja vēl 20 punktus.

"Warriors" rindās 23 punkti, četras bumbas zem groziem un tikpat rezultatīvas piespēles Stefena Karija rēķinā. Savukārt D'Endželo Rasels izcēlās ar 20 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

"Clippers" dominēja jau no spēles pirmajām minūtēm, līdz pat spēles pēdējām 12 minūtēm neļaujot mājiniekiem gūt virsroku kādā no ceturtdaļām. Goldensteitas vienību pievīla metienu precizitāte (39,4%), kas nespēja konkurēt ar viesu rādītāju (62,5%), tādējādi trešajā ceturtdaļā ielaistie teju vai 50 punkti lielā mērā izšķīra spēles likteni.

Tikmēr Milvokī "Bucks" viesos ar rezultātu 117:111 (23:30, 27:36, 28:21, 39:24) uzvarēja Hjūstonas "Rockets".

"Bucks" rindās ar 30 punktiem, 13 atlēkušajām bumbām un 11 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jannis Adetokunbo, tādējādi viņš spēli noslēdza ar "triple double". Vēl 14 punktus un četras atlēkušās bumbas pievienoja Veslijs Metjūss.

"Rockets" komandā Rasels Vestbruks guva 24 punktus, izcīnīja 16 bumbas zem groziem un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, kamēr Džeimss Hārdens iemeta 19 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un 14 reizes piespēlēja partneriem.

Visbeidzot Detroitas "Pistons" savā laukumā ar rezultātu 100:117 (32:38, 31:22, 18:31, 19:26) zaudēja Atlantas "Hawks".

Uzvarētāju rindās ar 38 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Trejs Jangs, bet Džons Kolinss pievienoja 18 punktus un 10 atlēkušās bumbas. Detroitas vienībā ar 27 punktiem rezultatīvākais bija Deriks Rouzs, bet Andrē Dramonds izcēlās ar 21 punktu un 12 bumbām zem groziem.

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis trešdien aizvadīja savu pirmo oficiālo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēli kopš 2018.gada februāra, gūdams 23 punktus un kaldinādams Dalasas "Mavericks" komandas uzvaru.

Dalasas vienība mājās ar rezultātu 108:100 pārspēja Vašingtonas "Wizards" komandu, kuras rindās septiņus punktus guva Dāvis Bertāns.

Savukārt Latviešu basketbolists Rodions Kurucs trešdien savu otro sezonu NBA iesāka ar pieticīgu spēles laiku un zaudējumu, kamēr viņa jaunais komandas biedrs Kairijs Ērvings Bruklinas "Nets" rindās debitēja ar 50 punktiem.

"Nets" sezonas pirmajā mačā savā laukumā ar rezultātu 126:127 pagarinājumā piekāpās Minesotas "Timberwolves".

2018./19.gada sezonā par čempioniem kļuva "Raptors" basketbolisti, kas finālsērijā ar 4-2 pārspēja "Warriors" vienību.