Videospēļu cienītājiem iespēja pārstāvēt Latvijas e-futbola izlasi

Videospēļu cienītājiem iespēja pārstāvēt Latvijas e-futbola izlasi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

No 28. oktobra Latvijas Futbola federācija (LFF) izziņojusi pieteikšanos Latvijas e-izlases spēlētāju atlasei, lai cīnītos par nokļūšanu e-futbola izlases rindās un pārstāvētu Latvijas e-futbola izlasi eEURO 2020 kvalifikācijas turnīrā, kur būs iespēja cīnīties par ceļazīmi uz 2020. gada Eiropas čempionātu e-futbolā Londonā, kas norisināsies paralēli reālajam finālturnīram.

Kā paredz atlases noteikumi, atlasē var piedalīties ikviens, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu, kuram ir iegādāta PES2020 videospēle un PlayStation 4 konsole.

Decembrī būs pieejami divi tiešsaistes logi, kuros astoņiem labākajiem spēlētājiem būs iespējams kvalificēties klātienes turnīram. Tajā noskaidros divus labākos, kuri nākamgad pārstāvēs Latvijas e-futbola izlasi Eiropas čempionāta kvalifikācijas 2020 turnīrā, lai cīnītos par ceļazīmi uz Londonu. Iepazīties ar noteikumiem un reģistrēties spēlētāju atlasei var šeit.

Šis ir Latvijā pirmais šāda līmeņa e-futbola turnīrs, un šobrīd jau zināms, ka šādas atlases norisināsies katru gadu.

UEFA un eFootball PES 2020 jaunajā futbola simulācijas desmitgadē ienāca ar drosmīgu solījumu pārveidot e-futbolu un iepazīstināt ar e-sportu daudz plašāku auditoriju.

Spēlē ir jauns režīms Spēles diena, kas ļauj faniem sapulcēties uz aktuālajiem nedēļas notikumiem, lai sacenstos svarīgākajās spēlēs un gūtu uzvaras pret spēcīgākajiem sāncenšiem.

KONAMI futbola simulācijas spēlē eFootball PES 2020 iekļautā Latvijas nacionālā futbola izlase ir ar pilnībā licencētām spēļu formām, emblēmām un spēlētājiem, kā arī spēlētāju fiziskie dotumi - augums, svars un vizuālie tēli ir pietuvināti realitātei.

Latvijas Futbola federācija šovasar paziņoja par jaunu sadarbību ar KONAMI. Pateicoties tam, ir iespēja Latvijas futbola izlasi redzēt jaunajā futbola videospēlē eFootball PES 2020.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu