Pertija arī nākamajā sezonā būs "Valmiera Glass"/ViA galvenais treneris

Tamazs Pertija FOTO: Facebook: @FutbolaVirsliga

Tamazs Pertija arī nākamajā sezonā būs "Optibet" Latvijas futbola virslīgas komandas "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" galvenais treneris, informē klubs.

Pertija pie Valmieras komandas stūres stājās pirms šīs sezonas, kurā Vidzemes vienība rāda pārsteidzoši labu sniegumu un šobrīd ieņem ceturto vietu, kas turnīra beigās dos ceļazīmi uz UEFA Eiropas līgas kvalifikāciju.

Latvijā ilgstoši strādājošais gruzīnu speciālists Pertija iepriekš no 2016.gada beigām līdz pērnā gada vasarai vadīja "Liepājas" komandu. 

Pašlaik 44 gadus vecais Pertija spēlētāja karjeras laikā pārstāvēja Gruzijas, Moldovas, Baltkrievijas un Latvijas klubus, bet visu trenera karjeru pavadījis Latvijā. Trenera gaitas Pertija sāka Daugavpilī, bet kopš 2011.gada strādāja "Skonto" sistēmā - vispirms "Olimpā", bet kopš 2013.gada "Skonto" galvenajā komandā. 

Lai arī šī trenera vadībā ''skontieši'' demonstrēja kvalitatīvu sniegumu un tika uzskatīti par čempionāta galvenajiem favorītiem, trīs gadus pēc kārtas komanda Latvijas virslīgā ierindojās otrajā vietā.

Uz augšu
Back