"Blue Jackets" vārtus pret čempioniem sargās Merzļikins

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AP/Scanpix

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos spēlē pret čempionvienību Seintluisas "Blues" stāsies latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, vēsta kluba mājas lapa.

Naktī uz ceturtdienu Kolumbusas "Blue Jackets" ar rezultātu 1:4 piekāpās Edmontonas "Oilers" hokejsitiem. Otrā perioda sākumā Kolumbusas pamatvārtsargs Joonas Korpisalo trīs minūšu intervālā zaudēja trešo un ceturto ripu spēlē un komandas galvenais treneris Tortarela deva iespēju Merzļikinam.

Latviešu vārtsargs vārtos pavadīja 35 minūtes un atvairīja visus 19 pretinieku metienus. Šāds sniegums trenera acīs ļāva nopelnīt vietu vārtos spēlē pret čempioniem "Blues".

Šosezon Merzļikins ir piedalījies trīs spēlēs, vidēji spēlē zaudējot 3,86 ripas un atvairot 89,1% pretinieku metienu.