Bičevskis gūst pirmo rezultativitātes punktu šajā sezonā

Māris Bičevskis

Māris Bičevskis sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās līgas spēlē, bet pie uzvaras citā mačā tika Gunta Galviņa pārstāvētais klubs.

"Mlada Boleslav" savā laukumā ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) piekāpās Liberecas "Bīlī Tigrši" vienībai.

Mājinieku rindās Bičevskis asistēja Janam Stranskim pirmo vārtu guvumā, taču otrajā periodā viesi atbildēja ar diviem precīziem metieniem, sagādājot "Mlada Boleslav" zaudējumu.

Bičevskis 12 minūtēs un 14 sekundēs laukumā izcēlās ar rezultatīvu piespēli un noplenīja +/- koeficientu +1. Latvijas centra uzbrucējam tas ir pirmais rezultativitātes punkts šajā Čehijas čempionāta sezonā.

Galviņš un Tršinecas "Ocerlārži" savā laukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja Litvinovas "Verva".

Galviņš laukumā pavadītajās 17 minūtēs un 58 sekundēs nopelnīja divas soda minūtes, rezultativitātes punktus neguva un spēli beidza ar neitrālu +/- rādītāju.

"Mlada Boleslav", kas ar 32 punktiem 17 dueļos ieņem otro vietu, bet "Ocerlārži" ar 31 punktu ir ceturtā.