Dobrecovs atstājis Klaipēdas "Atlantas" galvenā trenera amatu

Viktors Dobrecovs FOTO: Mārtiņš Sīlis

Latviešu treneris Viktors Dobrecovs šonedēļ pametis Lietuvas futbola augstākās līgas komandas Klaipēdas "Atlantas" galvenā trenera amatu.

"Atlantas" trešdien ar 1:9 kapitulēja Marijampoles "Sūduva" komandai, kas svētdien uzvaras gadījumā nodrošinās sev trešo Lietuvas čempiontitulu pēc kārtas.

Klaipēdas vienība Lietuvas A līgā ieņem sesto vietu un nosargājusi vietu elites grupā. Lai gan klubs skaidri nenorāda, kas bijis sadarbības pārtraukšanas iniciators, 42 gadus vecais Dobrecovs portālam "Sportacentrs.com" atklāja, ka no amata atkāpies pats.

"Atlantas" komandu no Latvijas futbolistiem pārstāv trenera dēls Devids Dobrecovs, Krišjānis Zviedris un Ņikita Juhņevičs.

Dobrecovs pie Klaipēdas kluba stūres stājās pirms šīs sezonas.

Pirms tam Dobrecovs divus gadus vadīja Latvijas pirmās līgas komandu "Grobiņa", bet no 2014. līdz 2016.gadam stūrēja "Liepāju", pirms četriem gadiem palīdzot tai kļūt par valsts čempioni. Tāpat viņš bijis "Liepājas Metalurga" komandas treneru kolektīvā.

Savus spožākos futbolista karjeras mirkļus Dobrecovs aizvadīja "Liepājas Metalurga" komandā, kuras sastāvā kļuva par divkārtēju Latvijas čempionu un vairākas sezonas bija rezultatīvākais spēlētājs virslīgā. Latvijas izlasē viņš laukumā bija 18 cīņās, kurās vārtus neguva.

Uz augšu
Back