Porziņģim rezultatīvs sniegums un seši bloki "Mavericks" uzvarā

Kristaps Porziņģis izcēlās ar labu precizitāti no tālās distances un sešas reizes bloķēja pretinieku metienus, palīdzot Dalasas "Mavericks" komandai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcīnīt ceturto uzvaru šosezon.

"Mavericks" basketbolisti naktī uz pirmdienu (Latvijas laiks) izbraukumā ar rezultātu 131:111 ļoti pārliecinoši pieveica Klīvlendas "Cavaliers".

Porziņģis spēlēja 31 minūti un 8 sekundes, kuru laikā guva 18 punktus (2p. 3/8, 3p. 4/6), savāca deviņas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli, sešreiz bloķēja pretinieku metienus, trīsreiz kļūdījās, četrreiz pārkāpa noteikumus, bet viņa +/- rādītājs bija +1.

Kārtējo teicamo spēli uzvarētāju sastāvā aizvadīja slovēnis Luka Dončičs, kurš izcēlās ar "triple-double" - 29 punkti, 14 atlēkušās bumbas un 15 rezultatīvas piespēles.

Vēl "Mavericks" labā 14 punktus guva Džalens Brunsons, 13 pievienoja snaiperis Sets Karijs.

Dalasas komanda šajā spēlē teicami uzbruka no tālās distances, iemetot 20 no izpildītā 41 trīspunktu metiena - 48,8%.

"Cavaliers" rindās 29 punktus guva un astoņas bumbas zem groziem izcīnīja Kevins Lavs, Džordans Klārksons atzīmējās ar 17 punktiem.

24 gadus vecais Porziņģis šosezon vidēji mačā guvis 20,5 punktus, izcīnījis 8,2 atlēkušās bumbas, bloķējis 2,7 metienus un veicis 2,2 rezultatīvas piespēles.

Rika Kārlaila vadītā "Mavericks" komanda izcīnīja ceturto uzvaru sešās spēlēs. Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Dalasas pašlaik ir trešajā pozīcijā.

Nākamo spēli "Mavericks" aizvadīs savā laukumā, naktī uz ceturtdienu (Latvijas laiks) uzņemot Orlando "Magic".