Bļugers neveiksmīgi ievirza ripu savos vārtos, "Penguins" uzvar papildlaikā

Teodors Bļugers (uz ledus) Ņujorkas "Islanders" vārtu priekšā.
Teodors Bļugers (uz ledus) Ņujorkas "Islanders" vārtu priekšā. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien neveiksmīgi mainīja pretinieku mestās ripas virzienu, ievirzot to savos vārtos, bet tas neliedza Pitsburgas "Penguins" vienībai izcīnīt uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Penguins" komanda Ņujorkā ar rezultātu 4:3 (0:1, 0:2, 3:0, 1:0) uzvarēja vietējo "Islanders", trešajā trešdaļā atspēlējoties no sev nelabvēlīgā 0:3.

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes un 36 sekundes (38 sekundes mazākumā), kuru laikā veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieka mesto ripu. Centra uzbrucējs uzvarēja 40% iemetienu, kā arī maču pabeidza ar negatīvu lietderību -1.

"Islanders" trešajā vārtu guvumā vienības aizsarga Adama Peleha mestā ripa atsitās pret Bļugera nūju un ielidoja viesu vārtos. Tobrīd rezultāts kļuva 3:0 "Islanders" labā.

Interesanti, ka "Penguins" un "Islanders" duelis bija viens no pieciem, kas ceturtdien NHL beidzās vien papildlaikā.

"Penguins" rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Braiens Rasts, kurš iemeta arī uzvaras ripu, skaisti apslidojot pretinieku cietoksni.

Ar 16 spēlēs izcīnītiem 19 punktiem "Penguins" šobrīd ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.