Vai Reinis Nitišs gatavojas pāriet uz ralliju?

Ātruma cilts
TVNET Auto
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT mājs viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma "Ātruma cilts" jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā viesosies Eiropas čempions rallijkrosā Reinis Nitišs, lai atskatītos uz aizvadītās sezonas veikumu. 

Reinim Nitišam šī sezona ir noslēgusies. Ātruma cilts vadītājs Pauls Timrots kopā ar Reini dodas izbraucienā, kura laikā pārrunās paveikto, trakākos sacensību momentus un sportista nākotnes plānus. Nitišs atzīst, ka aizvadītā sezona ir bijusi perfekta – ar saviem kāpumiem, kritumiem un kūleņiem.

Drāma trasē, brauciens uz jumta, avārijas un dzirksteles Reinim nav laupījušas optimismu un spēju piecelties pēc neveiksmes. Skatītājiem arī būs iespēja uzzināt, kas starp viņu un Jāni Baumani notika pusfinālā Rīgā un vai varbūt sportists patiesībā ir radīts rallija disciplīnai. Vai Reinis Nitišs ir gatavs pāršķirt jaunu lappusi savā autosportista karjerā, noskaidrosim jaunajā Ātruma cilts sērijā.

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu