Bļugers Ņujorkā izpilda astoņus spēka paņēmienus

Ļoti aktīvu sniegumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pagājušajā naktī demonstrēja Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš izpildīja astoņus spēka paņēmienus.

Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda ar rezultātu 2:3 slavenajā "Madison Square Garden" arēnā Ņujorkā piekāpās vietējai "Rangers".

25 gadus vecais Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 17:53 minūtes, no kurām 2:46 mazākumā. Viņš izpildīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, lietoja astoņus spēka paņēmienus, uzvarēja piecos no 13 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Penguins" sastāvā šajā mačā nebija līderis Sidnijs Krosbijs, kurš iepriekšējā mačā iedzīvojās savainojumā.

Uzvarētājiem divus vārtus guva talantīgais soms Kāpo Kako, kurš tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni. Viņa kontā arī uzvaru nesošais metiens papildlaika trešajā minūtē.

"Penguins" labā vārtus guva Džastins Šulcs un Džareds Makkens.

Bļugers šosezon laukumā izgājis 17 spēlēs, kurās izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet viņa lietderības rādītājs ir -3.

"Penguins" ar 18 spēlēs izcīnītām 10 uzvarām turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 7. pozīciju.