Kurucs netiek laukumā; "Nets" piedzīvo zaudējumu

Kairijs Ērvings
Kairijs Ērvings Foto: AP/Scanpix

Rodions Kurucs otrdien netika laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Nets" ar rezultātu 114:119 piekāpās Jūtas "Jazz" vienībai, kas izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas.

Bruklinas labā 27 punktus guva Kairijs Ērvings, 21 punktu pievienoja Spensers Dinvidijs, bet Deandrē Džordans guva 15 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas.

"Jazz" sastāvā Donovans Mičels guva 30 punktus, Rūdijs Gobērs iemeta 18 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, vēl 18 punktus pievienoja Maikls Konlijs.

"Nets" mača gaitā bija vadībā ar 15 punktu pārsvaru, tomēr otrajā puslaikā labāk spēlēja "Jazz" komanda.

Pēdējos trīs mačos Kurucam šī ir otrā spēle, kurā viņš netiek laukumā.

Iepriekšējā mačā viņš guva 3 punktus 9 nospēlētās minūtēs pret Fīniksas "Suns", bet pirms tam cēsnieks netika laukumā spēlē pret Portlendas "Trail Blazers".

Pašlaik 21 gadu vecais Kurucs šosezon piedalījies 8 mačos, kuros vidēji laukumā pavadījis 11,5 minūtes, guvis 2,4 punktus un izcīnījis 2,5 atlēkušās bumbas.

"Nets" komanda šosezon izcīnījusi 4 uzvaras un piedzīvojusi 6 zaudējumus. Ar šādu bilanci Bruklinas vienība ieņem 10. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

"Jazz" ar 8 uzvarām un 3 zaudējumiem ierindojas 2. pozīcijā Rietumu konferences kopvērtējumā, kur līdere ir Losandželosas "Lakers" ar 8-2.