Indrašis rezultatīvs trešo KHL spēli pēc kārtas

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē veica rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā, palīdzot Maskavas "Dinamo" izcīnīt panākumu.

"Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) uzvarēja Novosibirskas "Sibirj".

Indrašis laukumā pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus un nopelnīja rezultatīvu piespēli.

Latvietis vienīgo punktu nopelnīja mača 43. minūtē, kad precīzi meta Andrē Petešsons.

Pašlaik 29 gadus vecais Indrašis trešo spēli pēc kārtas izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Divus vārtus Maskavas komandā guva Daniils Tarasovs. Savukārt šo maču tiesāja Latvijas soģis Eduards Odiņš.

Indrašis šosezon 21 spēlēs guvis 4 vārtus un veicis 6 rezultatīvas piespēles.

Maskavas "Dinamo" ar 35 punktiem 28 spēlēs ieņem 3. vietu Rietumu konferences turnīra tabulā.

"Sibirj" ar 32 punktiem 26 mačos ierindojas 7. pozīcijā Austrumos.