Porziņģim trešais "double double" sezonā; Dalasa pieveic čempioni (1)

Kristaps Porziņģis izcēlās ar otro "double double" pēc kārtas un trešo šosezon, palīdzot Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt septīto uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā šosezon.

"Mavericks" komanda pagājušajā naktī (Latvijas laiks) pārpildītā "American Airlines Center" (19 926 skatītāji) Dalasā ar rezultātu 110:102 pieveica pagājušās sezonas čempionvienību Toronto "Raptors".

Porziņģis laukumā pavadīja 35 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva 20 punktus (1p. 5/6, 2p. 6/13, 3p 1/7), izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu pretinieku metienu, reizi kļūdījās, divreiz pārkāpa noteikumus un maču noslēdza ar lietderības koeficientu +6.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētājiem ar 26 punktiem bija slovēnis Luka Dončičs, kurš savāca arī 15 atlēkušās bumbas. Sets Karijs un Delons Raits pievienoja pa 15 punktiem.

Tikmēr "Raptors" rindās 26 punktus iemeta Normans Pauels, par diviem mazāk guva Freds Vanvlīts.

Dalasas vienība svinēja savu septīto uzvaru 12 aizvadītajos mačos.

24 gadus vecais Porziņģis šosezon vidēji mačā guvis 18,5 punktus, izcīnījis 8,2 atlēkušās bumbas zem groziem un 2,5 reizes bloķējis pretinieku metienus.

Tikmēr citviet Bruklinas "Nets" uzvaru no rezervistu soliņa noskatījās Rodions Kurucs, kura pārstāvētā komanda ar 117:111 viesos pieveica Čikāgas "Bulls".

Cēsnieks pēdējo reizi laukumā bija 11. novembrī.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā "Mavericks" atrodas sestajā pozīcijā, kamēr "Nets" ieņem astoto vietu Austrumos.