Balcers izceļas ar vārtiem arī savā otrajā spēlē šosezon (1)

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Edijs Pālens/LETA

Ar gūtiem vārtiem arī otrajā spēlē pēc savainojuma sadziedēšanas atzīmējies Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

Balcera pārstāvētā Belevilas "Senators" savā laukumā Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) piekāpās Milvoki "Admirals" komandai.

Latvijas uzbrucējs otrās trešdaļas 14. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, gūstot trešos vārtus divās spēlēs.

Balcers veica divus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Iepriekšējā mačā, kas bija Balcera pirmā spēle šosezon, viņš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas "Senators" nosūtījusi Balceru uz fārmklubu Belevilā, lai viņš varētu iespēlēties pēc traumas izdziedēšanas.

Balcers ceļgala traumā iedzīvojās septembra beigās notikušās NHL pārbaudes spēles pirmajā periodā, kad pēc sadursmes ar pretinieku ieslīdēja bortā, laukumā vairs neatgriežoties.

"Senators" komanda Austrumu konferences kopvērtējumā ierindojas 12. pozīcijā.

Citā mačā Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas "Rocket" mājās ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) uzveica Bridžportas "Sound Tigers".

Jevpalovs šajā mačā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Citviet Klīvlendas "Monsters" ar vārtsargu Matīsu Kivlenieku rezervē viesos ar 2:4 (2:1, 0:2, 0:1) atzina Sirakjūsas "Crunch" pārākumu.

Kivlenieka kolēģis un vienlaikus konkurents par vietu vārtos Veinis  Vehvilainens šajā duelī atvairīja 22 no 25 pretinieku mestajām ripām.