Girgensons izceļas ar diviem vārtu guvumiem NHL spēlē

Ar diviem vārtu guvumiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pagājušajā naktī izcēlās Zemgus Girgensons.

Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ar 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) viesos apspēlēja Floridas "Panthers" hokejistus.

Latvijas uzbrucējs guva komandas otros un piektos vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties 19. un 54. minūtē. Tieši Girgensons pielika punktu šim mačam.

Savus pirmos vārtus viņš iemeta pretuzbrukumā ar izcili precīzu raidījumu no kreisā iemetiena punkta, bet otros pēc individuāla reida gar laukuma labo malu.

Girgensons laukumā pavadīja 16:00 minūtes, no kurām 3:49 spēlēja mazākumā. Viņš veica trīs metienus pa vārtiem, lietoja trīs spēka paņēmienus, zaudēja vienīgajā iemetienā un maču pabeidza ar lietderības koeficientu +2.

25 gadus vecais Girgensons tika nosaukts par spēles otro spožāko zvaigzni. Pirmās zvaigznes gods tika "Sabres" līderim Džekam Aikelam, kurš guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Bufalo vienība pārtrauca trīs spēļu zaudējumu sēriju.

Šosezon aizvadītajās 23 spēlēs Girgensons guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles partneriem, bet viņa lietderības koeficients ir neitrāls.

Nākamo spēli "Sabres" hokejisti aizvadīs naktī uz otrdienu viesos pret Tampabejas "Lightning".

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 23 mačos izcīnītām 11 uzvarām ieņem 10. vietu.