Bertānam četri tālmetieni un skaists "slam dunk" komandas uzvarā

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/ScanPix

Dāvis Bertāns jau sesto spēli pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā trāpījis vismaz trīs tālmetienus.

Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" aizvadītajā naktī izbraukumā ar 140:132 pārspēja Fīniksas "Suns".

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja 27 minūtes un guva 16 punktus (2p. 1/1, 3p. 4/8, soda metieni 2/2).

Bertāns arī izcīnīja 4 atlēkušās bumbas, veica 3 rezultatīvas piespēles, bloķēja 1 metienu, saņēma 3 piezīmes un pieļāva 1 kļūdu.

Kamēr laukumā atradās Bertāns, viņa komanda iemeta par 3 punktiem vairāk nekā pretinieki.

Bertāns pirmajā ceturtdaļā trāpīja trīs tālmetienus, bet ceturtajā ceturksnī viņš izcēlās ar "slam dunk", vienu trejaci un diviem soda metieniem.

Pēdējo 6 spēļu laikā Bertāns lieliski uzbrucis no tālās distances, katrā mačā iemetot 3 un vairāk trīspunktniekus. Šajā nogrieznī viņš katrā spēlē guvis arī vismaz 12 punktus.

• 15 punkti (5/11)

"Wizards" komandas labā 35 punktus guva Bredlijs Bīls, 23 pievienoja Tomass Braients, kura kontā ar 9 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles, bet 21 punktu iemeta Išs Smits.

"Suns" rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Devins Bukers, 18 iemeta spānis Rikijs Rubio, bet horvāts Dario Saričs guva 17 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Austrumu konferencē "Wizards" ar 6 uzvarām un 10 zaudējumiem ieņem 9. vietu, bet "Suns" ar bilanci 8-9 ierindojas 8. pozīcijā Rietumos.