"Metta" un "Valmiera Glass"/ViA vienojušās par Liepas pāreju uz Valmieras komandu

Kristaps Liepa

FOTO: Instagram/ fsmetta_official

"Metta" un "Valmiera Glass"/ViA futbola klubi vienojušies par Kristapa Liepas pāreju uz Valmieras komandu, ceturtdien savā "Twitter" kontā paziņoja "Metta" vienība.

Vienošanās panākta par "Metta" vienības pussarga pāreju uz klubu, kurš jaunajā sezonā piedalīsies Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs.

"Paldies, Kristap, par ieguldīto laiku, enerģiju, darbu un cīņu laukumā! Ceram, ka pavadītais laiks klubā  palīdzēs sasniegt augstākos mērķus," vēsta ieraksts "Metta" kluba "tviterī".

“Gribu pateikties visiem spēlētājiem, treneriem un klubam par sezonu. Diemžēl izvirzītos mērķus nesasniedzām, taču esmu pārliecināts, ka katrs no spēlētājiem zina, uz ko viņi ir spējīgi. Nospēlējot pusotru sezonu "Metta", ieguvu lielu pieredzi tieši virslīgas spēlēs," klubs citē 21 gadu veco futbolistu. "Tas deva rūdījumu pieaugušo futbolam. Guvu savus pirmos vārtus čempionātā tieši "Metta" sastāvā. Novērtēju arī visus komandas biedrus, kuri ir draugi gan laukumā, gan ārpus tā. Treniņos katrs cīnās par vietu laukumā, liela pašatdeve ir visiem."

Futbolists pateicas "Metta" par doto iespēju atgriezties laukumā pēc ilgstošas traumas 2018.gadā, min, ka "pašatdeve bija galvenais iemesls, kāpēc šosezon rādījām labu sniegumu laukumā", un novēl klubam veiksmi nākamajā sezonā.

Liepa 2019.gada sezonā "Metta" rindās aizvadīja 27 spēles, kurās guva vienus vārtus un nopelnīja desmit dzeltenās kartītes.

Savukārt futbola apskatnieks Edmunds Novickis savā "Twitter" kontā min, ka Valmieras klubs savā "Instagram" kontā paziņojis par vēl vienu papildinājumu - Bogdanu Samoilovu, kurš pēc skološanās Vācijā bija brīvais aģents.

19 gadus vecais pussargs 2016.gada vasarā no "Šitika Futbola akadēmijas" pārcēlās uz Vācijas kluba "Koln" sistēmu, kurš spēlēja kluba U-17 un U-19 vienībās. U-17 vienības rindās bundeslīgas rietumu grupā futbolists 20 spēlēs ticis pie trim vārtu guvumiem, bet U-19 komandā 42 spēlēs iesitis divus vārtus.

Uz augšu