Indrašim rezultatīva piespēle zaudētā KHL spēlē

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: Edijs Pālens/LETA

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, bet neglāba Maskavas "Dinamo" komandu no zaudējuma.

Maskavieši viesos ar rezultātu 2:5 (1:4, 1:1, 0:0) atzina Kazaņas "Ak Bars" pārākumu.

"Dinamo" jau pēc nospēlētām 12 minūtēm bija iedzinējos ar 0:3, bet līdz pirmā perioda beigām abas komandas apmainījās vēl vārtu guvumiem. Otrās trešdaļas otrajā minūtē Maksims Afinogenovs pēc Indraša piespēles samazināja pretinieku pārsvaru līdz diviem vārtiem, taču perioda beigās mājinieki panāca 5:3. Spēles trešajā nogrieznī vārti netika gūti.

Indrašis šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā uzvarēja sešos no 14 iemetieniem. Viņš šajā sezonā 27 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Indraša pārstāvētā komanda ar 43 punktiem 34 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.