Portugāles izlase uzvar Pasaules kausā pludmales futbolā

Portugāles pludmales futbola izlase.

FOTO: AP/Scanpix

Portugāles pludmales futbola izlase svētdien Paragvajā triumfēja Pasaules kausa (PK) izcīņā, uzvarot Itāliju, kamēr bronzas godalgas ieguva Krievija.

Portugāle ar 6:4 (1:1, 2:0, 3:3) uzvarēja Itāliju, izcīnot trešo Pasaules kausa trofeju.

Uzvarētāju labā ar "hat-trick" izcēlās Žordans, divi vārti Leo Martinam, bet vēl vienus pievienoja Andrē Laurensu. Itālijas izlasē precīzi sita Dario Ramačioti, Emanuels Curlo un Hoseps juniors Džentilins.

Itālijas izlase sudrabu Pasaules kausa izcīņā ieguva arī 2008.gadā, kad turnīrs norisinājās Dubaijā.

Savukārt bronzas mačā Krievija ar 5:4 (2:3, 1:1, 2:0) pārspēja Japānu. 

Trīs vārtus Krievijas izlasē guva Fedors Zemskovs, bet vēl pa reizei izcēlās Aleksejs Makarovs un Andrejs Novikovs. Japānas komandā divus "golus" iesita Takuja Akaguma, bet Takaki Oba un Ozu Moreira bija precīzi vienreiz.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Japānas izlases kapteinis Moreira. Par labāko vārtu guvēju tika nosaukts itālis Gabriels Gori, kurš izcēlās ar 16 gūtiem vārtiem. Tuvākie sekotāji atpalika par sešiem precīziem sitieniem. Itālis arī 2017.gadā Bahamu salās notikušajā Pasaule kausā ieguva šo apbalvojumu, togad izceļoties ar 17 "goliem".

Labākā vārtsarga godu ieguva zelta medaļnieks Andrade, bet trofeja par godīgu spēli tika piešķirta Senegālai. 

Pirms diviem gadiem uzvaru šajā turnīrā izcīnīja Brazīlijas izlase, bet vēl divus gadus iepriekš mājās triumfēja portugāļi.

Pasaules kauss Paragvajā norisinājās no 21.novembra līdz 1.decembrim.

Uz augšu