Merzļikinam joprojām neizdodas izcīnīt pirmo pilnvērtīgo uzvaru NHL

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien nespēja aizvest Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Kolumbusas "Blue Jackets" līdz uzvarai, joprojām gaidot savu pirmo panākumu pasaules hokeja Mekā.

"Blue Jackets" izbraukumā ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās Floridas "Panthers" komandai.

Merzļikins Kolumbusas vienības vārtus sargāja visu spēli, atvairot 23 no 26 pretinieku metieniem. Ceturto ripu "Panthers" iemeta jau tukšā vārtu tīklā.

Latvietis šosezon NHL aizvadījis astoņas spēles, bet zaudējis visās septiņās, kuras uzsācis vārtos. Vienā mačā viņš mača pēdējā nogrieznī nomainīja Jūnasu Korpisalo.

Citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar rezultātu 5:3 (2:0, 1:1, 2:2) pārspēja Detroitas "Red Wings".

Bļugers šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un piecas sekundes (sešas sekundes vairākumā, bet divas minūtes un 13 sekundes mazākumā), kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja 50% iemetienu. Teodora lietderības rādītājs bija neitrāls.

Pitsburgas vienības rindās ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem katrs izcēlās Jevgēņijs Malkins un Džeiks Gancels.

"Penguins" ar 38 punktiem 30 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, bet "Blue Jackets" ar 26 punktiem 29 cīņās ir 13.pozīcijā.