"Nets" ar Kurucu rezervē uzvar "Nuggets"

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs svētdien nedevās laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" svinēja uzvaru.

"Nets" savā laukumā ar rezultātu 105:102 (25:21, 28:33, 29:23, 23:25) pārspēja Denveras "Nuggets", svinot trešo uzvaru pēc kārtas un ceturto pēdējās piecās spēlēs.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Spensers Dinvidijs, 19 punkti un 11 atlēkušās bumbas bija Džeretam Elenam, bet 15 punktus pievienoja Gerets Templs.

"Nuggets" rindās ar 24 punktiem un 11 bumbām zem groziem izcēlās Nikola Jokičs, 21 punktu guva Džamals Marejs, bet 15 punktus sakrāja Džeremi Grānts.

Pirmo puslaiku un daļu trešās ceturtdaļas nelielā vadībā bija "Nets", bet ceturtajā ceturtdaļā cīņa ritēja punkts punktā. Uzvaras grozu 26 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Spensers Dinvidijs, kurš no 101:102 panāca 103:102. Atlikušajā laikā divus punktus no soda metiena līnijas pievienoja Toreans Prinss, bet "Nets" svinēja uzvaru ar 105:102.

"Nets" ar 13 uzvarām 23 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, bet "Nuggets" ar 14 panākumiem 21 cīņā ir piektā Rietumos.

Bruklinas komanda sestdien Kurucu izsauca atpakaļ no fārmkluba Longailendas "Nets", kurā viņš bija vairāk nekā nedēļu.

Kurucs šajā sezonā laukumā bijis desmit NBA cīņās, kurās vidēji nospēlējis 9,9 minūtes, guvis 2,3 punktus un izcīnījis 2,2 atlēkušās bumbas.

Latvietis pēdējās četrās NBA spēlēs, kurās piedalījies, ne reizi laukumā nav pavadījis vairāk par deviņām minūtēm.