Siliņš ar jauno komandu izcīna uzvaru ULEB Eirokausa mačā

Ojārs Siliņš
Ojārs Siliņš Foto: Jānis Škapars/ TVNET

Latvijas basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Itālijas komanda Brešas "Germani Basket" otrdien izcīnīja uzvaru ULEB Eirokausa devītās kārtas spēlē.

Brešas vienība viesos ar rezultātu 70:61 (17:21, 25:12, 11:18, 17:10) guva virsroku pār Turcijas komandu Stambulas "Dariššafaka Tekfen".

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā nerealizēja savus abus tālmetienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, divas reizes pārkāpa noteikumus,  izprovocēja vienu piezīmi un efektivitātes koeficienta punktos tika pie negatīva rādītāja -1.

Uzvarētājiem ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Avudu Abass, bet pretiniekiem ar 18 punktiem atzīmējās Sinans Gilers.

"Germani Basket" ar piecām uzvarām deviņās spēlēs ieņem trešo vietu C apakšgrupā, kur ceturtā ar četriem panākumiem astoņās cīņās ir Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas "Joventut".

Tāpat uzvaru otrdien svinēja Lietuvas klubs Viļņas "Rytas", kura treneru kolektīvā strādā Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera Roberta Štelmahera asistents Uvis Helmanis. "Rytas" B apakšgrupas mačā mājās ar 99:83 (32:20, 25:11, 20:24, 22:28) pārspēja Turcijas vienību Bursas "Tofas".

"Rytas" ar četrām uzvarām deviņās spēlēs ieņem trešo vietu B apakšgrupā.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.