Trīs kamaniņu braucēji iegūst Top 10 vietas PK posmā Vistlerā

TVNET Sports
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kristers Aparjods
Kristers Aparjods Foto: Atis Strenga

Trīs Latvijas sportisti naktī uz sestdienu Vistleras trasē Kanādā iekļuva labāko desmitniekā Pasaules kausa (PK) izcīņas posma sacensībās. Kristeram Aparjodam un Ināram Kivleniekam attiecīgi 7. un 9. vieta starp vīriešiem, savukārt starp sievietēm 9. vieta Elīzai Caucei.

Cauce dāmu sacensībās aizvadīja divus stabilus braucienus, uzrādot lieliskus starta laikus - piektais un ceturtais laiks attiecīgi abos braucienos.

Pirmajā braucienā arī trases gaitā Cauce turējās labāko desmitniekā, taču pieļāva nelielas kļūdiņas, kas finišā deva 11. vietu. Otrajā braucienā sportiste vēl īsi pirms finiša cīnījās par labāko trijnieku, taču iebrauca apmalē tieši finiša taisnē, kas deva 10. laiku braucienā, taču summā 9. vieta.

Labākā abos braucienos un arī summā bija Krievijas sportiste Tatjana Ivanova, kura sudraba ieguvēju vācieti Annu Bereiteri apsteidza par gandrīz divām sekundes desmitdaļām.

Bronza vēl vienai krievu sportistei Viktorijai Demčenko. Cauce uzvarētājai piekāpās par 0,420 sekundēm, bet līdz bronzas godalgai pietrūka divas sekundes desmitdaļas.

Augstā 11. vietu dāmu sacensībās arī Kendijai Aparjodei, kura pirmajā braucienā uzrādīja 16. labāko laiku, taču krietni uzlaboja sniegumu otrajā braucienā, trasi veicot par pusotru desmitdaļu ātrāk. Tas deva devīto laiku braucienā un ļāva pietuvoties labāko desmitniekam summā. Aparjode otrajā braucienā uzrādīja arī otru lielāko ātrumu trasē starp visām dalībniecēm.

Ulla Zirne pieļāva kļūdu jau pirmā brauciena pašā sākumā, iebraucot labajā apmalē un zaudējot ļoti daudz laika. Pirmajā braucienā tas deva 27. vietu, bet ar 20. laiku otrajā braucienā izdevās pakāpties par vienu pozīciju un ieņemt 26. vietu summā.

Vīru konkurencē Kristers Aparjods arī aizvadīja divus stabilus braucienus ar nelielām kļūdiņām. Braucienos attiecīgi 8. un 12. labākais rezultāts, taču konkurentu pieļautās kļūdas ļāva summā ierindoties tieši aiz labāko sešinieka.

Nāciju kausa uzvarētājs Inārs Kivlenieks braucienos uzrādīja attiecīgi 10. un 16. laiku, taču summā devītais rezultāts.

Tāpat kā dāmu sacensībās, arī starp vīriem uzvaru izcīnīja krievu sportists Romāns Repilovs, sudrabs titulētajam vācietim Fēliksam Loham, bet bronza itālim Dominikam Fišnalleram.

Aparjods uzvarētājam piekāpās par 0,415 sekundēm divu braucienu summā.

Ne tik veiksmīgs starts Rikam Kristenam Rozītim, kurš ar 23. un 22. laiku braucienos ierindojās 24. vietā summā, vairāk nekā sekundi aiz līderiem.

PK posms sestdien turpināsies ar divvietīgo ekipāžu sacensībām un Sprinta kausu, kurā startēs 15 labākie pēc pamatsacensību rezultātiem.

Programma tiešraidē "Best4SportTV" sestdien un naktī uz svētdienu (Latvijas laiks):

  • plkst. 22.50 pirmais brauciens divvietīgajām ekipāžām
  • plkst. 00.10 otrais brauciens divvietīgajām ekipāžām
  • plkst. 01.30 Sprinta sacensības vīriešiem
  • plkst. 02.15 Sprinta sacensības sievietēm
  • plkst. 02:55 Sprinta sacensības divniekiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu