"City" pirmajā puslaikā gūst trīs vārtus un pārliecinoši uzvar "Arsenal"

Kevins de Brujne
Kevins de Brujne Foto: AFP/SCANPIX

Anglijas futbola premjerlīgas čempionvienība Mančestras "City" svētdien pirmajā puslaikā iesita trīs vārtus, gūstot drošu panākumu pret sezonu vāji aizvadošo Londonas "Arsenal".

"City" viesos ar 3:0 (3:0) uzvarēja "City". Uzvarētājiem beļģu futbolists  Kevins de Brujne guva divus vārtus un veica rezultatīvu piespēli.

Pirmos vārtus izdevās gūt jau otrajā minūtē, kad soda laukumā bumbu saņēma de Brujne, sitot nekļūdīgi.

Tikai 13 minūtes vēlāk pats de Brujne gar vārtu priekšu piespēlēja Rahīmam Stērlingam, futbolistam jau panākot 2:0.

Pirmo vārtu autors vēlreiz izcēlās piecas minūtes pirms došanās atpūtā, kad pie aptuveni 17 metru atzīmes viņš nonāca lieliskā sitiena pozīcijā, ko brīdi vēlāk nespēja tvert Bērnds Leno.

Otrajā puslaikā abas vienības apmainījās ar vairākām dzeltenajām kartītēm, bet vārti vairs netika gūti.

Citā spēlē Totenhemas "Hotspur" viesos ar 2:1 (1:0) uzvarēja Vulverhemptonas "Wanderers".

Uzvarētājiem vārtus guva Lukass un Jans Vertongens, bet goda vārtus "Wanderers" komandā iesita Adama Traore.

Visbeidzot Mančestras "United" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Liverpūles "Everton".

Mančestras komandā vārtus guva Meisons Grīnvuds, bet Viktors Lindelofs bumbu raidīja savos vārtos.

Pēc 17 spēļu kārtām ar 49 punktiem pirmo vietu ieņem nezaudējusī "Liverpool", par desmit punktiem mazāk ir Lesteras "City", Mančestras "City" iekrājusi 35 punktus, bet Londonas "Chelsea" ir 29. Tālāk ar 26 punktiem seko "Hotspur", bet pozīciju zemāk atrodas "United".