Raimonds Vējonis izvirzījis savu kandidatūru LBS prezidenta vēlēšanām
Papildināts

Valsts prezidents Raimonds Vējonis FOTO: Zane Bitere / LETA

Latvijas bijušais prezidents Raimonds Vējonis izvirzījis savu kandidatūru Latvijas basketbola savienības (LBS) prezidenta vēlēšanām, vēsta LBS.

(Papildināts plkst. 15.23)

2020. gada 27. janvārī beidzas biedrības "Latvijas Basketbola savienība"  prezidenta un padomes pilnvaru termiņš.

Līdz ar to nākamgad 21. janvārī saskaņā ar LBS statūtiem jāievēl prezidents un padome nākamajam četru gadu ciklam.

LBS biedri prezidenta amata kandidātus var izvirzīt ne vēlāk kā vienu kalendāro mēnesi pirms sapulces - līdz 2019. gada 20. decembrim plkst.17.

LBS prezidents Valdis Voins uz trešo termiņu nekandidēs.

Visi LBS biedri saņēmuši informāciju par procedūru, saskaņā ar kuru tiek izvirzīti prezidenta amata kandidāti, kā arī valdes apstiprināto vēlēšanu reglamentu.

Ikviens LBS biedrs ir tiesīgs izvirzīt prezidenta amata kandidātu, iesniedzot ģenerālsekretāram rakstveida iesniegumu un pievienojot izvirzītā kandidāta rakstveida piekrišanu ieņemt prezidenta amatu, kandidāta autobiogrāfiju, kandidāta sagatavotu rakstveida attīstības programmu un prioritātes četru gadu periodam.

Vējonis portālam TVNET norādīja, ka viņu uzrunāja basketbola kluba "Ogre" vadība un viņš piekrita aicinājumam pieteikties LBS prezidenta vēlēšanām.

13. decembrī oficiālu pieteikumu LBS prezidenta amatam iesniedza bijušais Latvijas basketbolists Kaspars Cipruss.

Savukārt 20. decembrī oficiālu pieteikumu LBS prezidenta amatam iesniedza arī Raimonds Vējonis un viena no visu laiku labākajām Latvijas basketbolistēm Anete Jēkabsone-Žogota.

Uz augšu
Back