Daugaviņš palīdz "Spartak" hokejistiem izcīnīt uzvaru papildlaikā

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, palīdzēdams viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas "Spartak" komandai izcīnīt uzvaru.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā "Spartak" savā laukumā ar rezultātu 5:4 (0:1, 0:2, 4:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja "Soči" hokejistus.

Maskavieši pirms trešā perioda bija iedzinējos ar 0:3, taču līdz trešdaļas 14.minūtei izlīdzināja rezultātu.

Viesi ātri atgriezās vadībā, bet trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Jakovs Rilovs pēc Daugaviņa piespēles panāca 4:4.

Mačs turpinājās pagarinājumā, kurā 22 sekundes pirms beigām Dmitrijs Višņevskis izrāva laukuma saimniekiem uzvaru.

Daugaviņš šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, kamēr Karsums bija ārpus pieteikuma.

Daugaviņš šajā sezonā 35 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles.

"Spartak" ar 47 punktiem 38 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.