Gudļevskim vēl viena uzvara Vācijas čempionāta mačā

Kristers Gudļevskis (pa labi).

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien palīdzēja Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" komandai svinēt uzvaru Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē.

"Fischtown Pinguins" viesos ar rezultātu 5:4 (1:0, 3:1, 0:3, 1:0) pagarinājumā pārspēja Berlīnes "Eisbaren".

Viesi pirms trešās trešdaļas bija iekrājuši komfortablu pārsvaru (4:1), taču perioda pirmajās piecās minūtēs to izsēja, "leduslāčiem" panākot neizšķirtu. Tiesa, pagarinājumā veiksme uzsmaidīja "Fischtown Pinguins" komandai, kas pirmajā minūtē izrāva uzvaru.

Gudļevskis šajā duelī atvairīja 28 no 32 pretinieku mestajām ripām. Latviešu vārtsargs spēlēja otro dienu pēc kārtas.

Viņš šosezon DEL čempionātā aizvadījis deviņas spēlēs, kurās svinējis septiņas uzvaras, vidēji ielaidis 2,62 ripas un atvairījis 90,55% metienu.

Gudļevska pārstāvētā komanda ar 52 punktiem 32 spēlēs ir piektā, bet Riharda Bukarta pārstāvētā Diseldorfas EG vienība ar 45 punktiem 30 dueļos ieņem astoto pozīciju.