Izcilā Dālmeiere no biatlona atvadās ar 4. vietu futbola stadionā

Laura Dālmeiere.
Laura Dālmeiere. Foto: EPA/Scanpix

Norvēģijas duets Marte Ulsbū-Reiselanna un Vetle Šostads Kristiansens sestdien Gelzenkirhenē izcīnīja uzvaru tradicionālajās biatlona sacensībās futbola stadionā.

Norvēģi otrās vietas ieguvējus Anastasiju Merkuščinu un Dmitro Pidručniju no Ukrainas pārspēja par 25,7 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma francūži Anaisa Beskona un Atnonēns Gigonā, kuri atpalika 32,5 sekundes.

Savas karjeras pēdējās biatlona sacensības aizvadīja titulētā vāciete Laura Dālmeiere, kura duetā ar Filipu Navratu ieņēma ceturto vietu. Vācieši no goda pjedestāla atpalika sešas sekundes desmitdaļas.

"Bija interesanti atkal startēt daudzu līdzjutēju priekšā un svinēt savas atvadas," pēc finiša teica Dālmeiere, kura par karjeras beigām paziņoja maija vidū.

Stadions kā ierasts bija izpārdots un tiek lēsts, ka sacensības klātienē vēroja 46 412 skatītāji.

Komandu sacensības Gelzenkirhenes stadionā ir komercmači, kuri netiek ņemti vērā Pasaules kausa ieskaitē. Mači bundeslīgas komandas "Schalke 04" mājvietā tiek aizvadīti kopš 2002.gada.

Pērn sacensībās uzvarēja itāļi Doroteja Vīrere un Lukass Hofers, kuri šoreiz bija piektie.