Izvēlēts Latvijas futbola izlases formas dizains izbraukuma mačiem

FOTO: Publicitātes foto

Līdzjutēju aptaujā noskaidrots formas dizains, ar kādu Latvijas futbola izlase aizvadīs savus izbraukuma mačus 2020. gadā, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF). 

No trim dizainiem pārliecinoši lielākais balsu skaits tika B variantam ar pakāpeniski sašaurinātām diagonālām līnijām. Tā bija pirmā reize, kad izlases krekla dizaina izvēle tika uzticēta valstsvienības līdzjutējiem.

Arī 2020. gadā Latvijas izlase spēlēs "adidas" zīmola ekipējumā, turpinot nu jau vairāk nekā desmit gadus ilgo produktīvo sadarbību ar vienu no vadošajiem sporta ekipējuma ražotājiem pasaulē.

Balsojumā no 17. decembra līdz 31. decembrim ieskaitot piedalījās 1266 izlases līdzjutēji. 50,1% aptaujas dalībnieku deva priekšroku B variantam ar pakāpeniski sašaurinātām diagonālām līnijām. Otra populārākā izvēle bija kamuflāžas versija baltos un pelēkos toņos. Par šo dizaina versiju nobalsoja 28,3% respondentu. Savukārt par A variantu ar platām vertikālām līnijām karmīnsarkanā krāsā balsoja 21,6%.

Jaunajā gadā Latvijas izlasei būs jauns arī mājas spēļu formas dizains. Valstsvienības pamata formas dizains plašākai publikai tiks prezentēts vēlāk.

Uz augšu
Back