Pasečņikam rezultatīva spēle "Wizards" sagrāvē (1)

Latviešu basketbolists Anžejs Pasečņiks trešdien guva 16 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, spēlējot Vašingtonas "Wizards" komandā.

"Wizards" viesos ar rezultātu 89:123 (23:32, 29:37, 20:28, 17:26) zaudēja Orlando "Magic".

Pasečņiks šajā mačā laukumā pavadīja 35 minūtes un četras sekundes (karjeras rekords), kuru laikā realizēja sešus no astoņiem divpunktu metieniem un četrus no sešiem soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja divus metienus, pieļāva trīs kļūdas un divas reizes pārkāpa noteikumus. "Wizards" ar Pasečņiku laukumā iemeta par 16 punktiem mazāk nekā ielaida.

Pasečņiks iepriekš laukumā ne reizi nebija pavadījis vairāk par 28 minūtēm. Tāpat basketbolists biju tuvu jaunam gūto punktu rekordam, jo iepriekš viņš vienā spēlē ir guvis 17 punktus.

"Wizards" komandā rezultatīvākie bija Admirals Skofīlds un Trojs Brauns, kuri guva pa 18 punktiem katrs.

Dāvis Bertāns pēc gūtās traumas vēl neizgāja laukumā. Tāpat savainojumu turpina dziedēt citi "Wizards" līderi - Bredlijs Bīls, Rui Hačimura, Tomass Braients.

"Magic" vienībā 29 punktus guva Nikola Vučevičs.

Naktī uz sestdienu (Latvijas laiks) "Wizards" komandai savā laukumā paredzēts mačs pret Atlantas "Hawks", svētdienas vakarā (plkst. 22.30) uzņems Jūtas "Jazz".

"Wizards" ar 12 uzvarām 37 spēlēs ieņem 12. vietu Austrumu konferencē.