Girgensonam -3; "Sabres" smagi zaudē čempionei

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AFP/SCANPIX

Zaudējumu kārtējā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī (Latvijas laiks) piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda.

"Sabres" hokejisti viesu laukumā ar 1:5 kapitulēja Sentluisas "Blues" priekšā, kas ir pašreizējā Stenlija kausa glabātāja.

Neveiksmīgi šis mačs izvērsās Girgensonam. Laukumā pavadītajās 11:37 minūtēs pa vārtiem Latvijas uzbrucējs nemeta, lika lietā četrus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -3.

Vienīgos vārtus Bufalo labā guva komandas līderis Džeks Aikels.

Uzvarētāju rindās lielisku spēli aizvadīja pieredzējušais uzbrucējs Aleksandrs Stīns, kurš guva divus vārtus un izpildīja rezultatīvu piespēli, tiekot atzīts par mača spožāko zvaigzni. Abus vārtus viņš iemeta trešajā trešdaļā.

26 gadus vecais Girgensons šosezon piedalījies 43 regulārā čempionāta spēlēs, kurās atzīmējies ar sešiem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs sestdienas vakarā plkst. 20.00 pēc Latvijas laikā, kad savā laukumā uzņems Vankūveras "Canucks".

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ieņem 12. vietu.