Kurucam sezonas labākā spēle NBA; "Nets" pārtrauc zaudējumu sēriju

Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: Reuters/ScanPix

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs piektdien aizvadīja savu šīs sezonas labāko spēli Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā, palīdzot Bruklinas "Nets" komandai izcīnīt uzvaru.

"Nets" savā laukumā ar rezultātu 117:113 (32:42, 25:27, 32:20, 28:24) pārspēja Maiami "Heat", pārtraucot 7 zaudējumu sēriju.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja 23 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā izdevās gūt 19 punktus.

Latvijas basketbolists realizēja 3 no 4 divpunktu metieniem, 4 no 5 tālmetieniem un 1 no 2 soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, pārtvēra 1 bumbu, un 4 reizes pārkāpa noteikumus.

"Nets" ar Kurucu laukumā iemeta par 4 punktiem vairāk nekā ielaida.

Kurucs pirmajā ceturtdaļā trāpīja trīs tālmetienus. Latvijas basketbolists šosezon trešo reizi 22 mačos laukumā devās starta piecniekā.

Rezultatīvākais "Nets" komandā ar 26 punktiem bija Spensers Dinvidijs, kurš arī veica 14 rezultatīvas piespēles.

Vēl "Nets" rindās rezultatīvs bija Taurīns Prinss, kurš guva 17 punktus, bet Džerets Alens iemeta 11 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas pie groziem.

"Heat" vienībā 33 punktus guva Džimijs Batlers, 22 iemeta Bams Adebajo, bet 17 pievienoja Gorans Dragičs.

Bruklinas komanda mača gaitā atspēlēja 12 punktu starpību. Vēl ceturtajā ceturtdaļā "Nets" bija iedzinējos ar 100:109, tomēr spēlē izdevās uzvarēt.

"Nets" ar 17 uzvarām 37 spēlēs ieņem 8. vietu Austrumu konferencē, bet "Heat" ar bilanci 27-11 atrodas 2. pozīcijā Austrumos.

Citā spēlē Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda ar rezultātu 111:101 pārspēja Atlantas "Hawks".