Bičevskim 1+1 Čehijas čempionāta spēlē pret Bukartu un Razgalu

Māris Bičevskis

FOTO: www.bkboleslav.cz

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Māris Bičevskis sestdien Čehijas čempionāta spēlē guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, palīdzot savai komandai "Mlada Boleslav" uzvarēt Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvēto Ostravas "Vītkovice Ridera".

"Mlada Boleslav" savā laukumā ar 6:3 (2:1, 1:2, 3:0) uzvarēja Ostravas "Vītkovice Ridera".

Uzvarētāju rindās Bičevksis laukumā pabija 13 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva savas komanda uzvaras vārtus un rezultatīvi piespēlēja piektajā "golā".

Uzbrucējs arī izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja sešos no 14 iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr Razgals laukumā pavadīja piecas minūtes un 37 sekundes, rezultatīvi piespēlēdams savas komandas pirmo vārtu guvumā. Uzbrucējs ar citām darbībām neizcēlās un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. 

Razgalam šis bija pirmais rezultativitātes punkts Čehijas čempionātā.

Ostravas komandā šajā duelī piedalījās ar Bukarts, kurš 18 minūtēs un 39 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību -2.

Turnīra tabulā Bičevska vienība ar 60 punktiem 35 dueļos ir ceturtā, bet Ostravas klubs ar 37 punktiem 35 mačos ierindojas 12.pozīcijā starp 14 komandām.

Uz augšu