Porziņģa pārstāvētā "Mavericks" ar uzvaru noslēdz mājas spēļu sēriju

Luka Dončičs
Luka Dončičs Foto: Reuters/ScanPix

Dalasas "Mavericks" komanda bez Kristapa Porziņģa, kurš dziedē traumu, sestdien izcīnīja uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 109:91 (20:22, 21:28, 32:16, 36:25) pārspēja Filadelfijas "76ers".

Abām komandām traumu dēļ nevarēja palīdzēt līderi garajā galā - attiecīgi Porziņģis un Džoels Embīds.

Uzvarētāju labā Luka Dončičs guva 19 punktus, izpildīja 12 rezultatīvas piespēles un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

"Mavericks" sastāvā 19 punktus guva arī Dvaits Pauels, kurš izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

"76ers" rindās Tobiass Heriss iemeta 20 punktus un savāca 10 atlēkušās bumbas, bet pa 16 punktiem pievienoja Els Horfords un Džošs Ričardsons.

Dalasa uzvarēja trešo ceturtdaļu ar 32:16, tādējādi deviņu punktu deficītu pārvēršot par 73:66 vadību.

Ceturtajā ceturtdaļā "Mavericks" pārsvars sasniedza pat 21 punktu. Tiesa, pirmajā puslaikā Dalasa bija iedzinējos ar -12.

"Mavericks" ar šo maču noslēdza sešu mājas spēļu sēriju, kurā izdevās izcīnīt trīs uzvaras.

"Lielisks veids, kā noslēgt mājas spēļu sēriju," pēc uzvaras pret "76ers" sacīja "Mavericks" galvenais treneris Riks Kārlails.

"Mēs gan gribētu, lai būtu izdevies izcīnīt vēl vienu vai divas uzvaras. Tomēr esam tur, kur nu mēs esam," piebilda treneris.

Porziņģis ceļgala traumas dēļ izlaida septīto spēli pēc kārtas. Šajā nogrieznī "Mavericks" komanda cietusi četrus zaudējumus.

Latvijas basketbolists laukumā varētu atgriezties nākamajā spēlē, kad "Mavericks" viesos spēlēs pret Goldensteitas "Warriors". Šis mačs paredzēts trešdien agri no rīta - plkst. 5.30 pēc Latvijas laika.

"Mavericks" ar 24 uzvarām un 15 zaudējumiem ieņem sesto vietu Rietumu konferences turnīra tabulā, bet "76ers" ar bilanci 25-15 ir piektā Austrumos.