Balcers aktīvs īsajā laikā uz ledus, "Senators" zaudē astoto spēli pēc kārtas

Rūdolfs Balcers aizsardzībā.
Rūdolfs Balcers aizsardzībā. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien sev atvēlētajā īsajā laikā uz ledus bija ļoti aktīvs, tomēr viņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda cieta jau astoto zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

"Senators" šoreiz ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Čikāgas "Blackhawks" komandai.

Balcers uz ledus pavadīja tikai desmit minūtes un četras sekundes, kas bija pārliecinoši īsākais spēles laiks visā "Senators" komandā.

Tiesa, sev atvēlētajos brīžos uz ledus liepājnieks izcēlās ar aktīvu sniegumu, izdarot divus metienus pa vārtiem un lietojot trīs spēka paņēmienus. Latvieša lietderības rādītājs šoreiz bija neitrāls.

Uzvaras vārtus "Blackhawks" labā jau papildlaika pirmajā minūtē guva Džonatans Tēvzs, kuram tas bija 12. precīzais raidījums šajā sezonā.

Balcers šosezon aizvadījis piecas spēles NHL, kurās viņa kontā tikai viena rezultatīva piespēle un lietderības koeficients neitrāls.

"Senators" pēc otrdienas mača ar 46 spēlēs izcīnītiem 40 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu Austrumu konferencē.