Solbergu ģimene: “Pirmie četri Olivera autosporta gadi Latvijā bijuši lieliski!”

TVNET Auto
Solbergu ģimene: “Pirmie četri Olivera autosporta gadi Latvijā bijuši lieliski!”
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Olivers, Peters un Pernilla Solbergi
Olivers, Peters un Pernilla Solbergi Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 13. janvārī norisinājās “LAF Čempionātu Gala 2019”, kurā Latvijas Automobiļu federācija apbalvoja 2019. gada sezonas čempionus un citus labākos no labākajiem autosportā. Apbalvošanas ceremonijā tika sveikti vairāk nekā 180 laureāti.

“Katru gadu nonākot līdz pasākuma organizēšanai, skatos uz to ar lielu prieku, jo autosporta saimei pievienojas arvien vairāk jaunu sportistu un citi, kuri palīdz autosportu uzturēt tik dzīvu. 2019. gads bijis aizraujošs un ar jauniem notikumiem bagāts ne tikai autosportistiem, bet arī Latvijas Automobiļu federācijai – jauna pieredze starptautiskajās sacensībās, startējot FIA “Motorsport Games”, ieguvām iespēju nodrošināt apļu sacensību tiesnešus ar jaunām, drošām un pamanāmām formām un turpinājām jau iesāktus projektus, runājām un izcēlām daiļo dzimumu autosportā. 2019. gada sezonā esam aizvadījuši neskaitāmas sacensības – mūsu gādībā darbojas septiņas komisijas, kuru ietvaros norisinājās seši čempionāti. Apbalvošanas ceremonijā ar lielu prieku sveiksim vairāk nekā 180 labākos no labākajiem autosportā. Novēlu jums visiem šovakar labi pavadīt laiku un izbaudīt brīvos brīžus pirms jaunās autosporta sezonas sākuma,” pasākumu atklāja Latvijas Automobiļu federācijas ģenerālsekretāre Linda Medne.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Pasākumā LAF īpašu apbalvojumu “Atzinību par ieguldījumu autosportā” pasniedza Solbergu ģimenei, kura savu atpazīstamību iemantojusi visā pasaulē. Latvijas vārds plašāk pasaulē ir izskanējis, pateicoties Olivera Solberga pirmajām gaitām sacensībās, Latvijas Rallija komisijas ietvaros startējot ar Latvijas licenci.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Solbergu ģimene: “Pirmie četri Olivera autosporta gadi Latvijā bijuši lieliski! Liels paldies rallija komisijas priekšsēdētājam Jānim Krastiņam par doto iespēju Oliveram autosportista karjeru sākt jau 14 gadu vecumā. Varam minēt tikai to, ka Latvijā sacensību organizatori ir ļoti profesionāli. Mūsu ģimene vēlas uzsvērt, ka Pasaules rallijkross Rīgā tiešām ir pasaules līmeņa cienīgs autosporta notikums,” savās emocijās dalījās Pernilla, Olivers un Peters Solbergi.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Latvijas autosporta saime var lepoties ar saviem sportistiem, kuri nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Atzinības balvu “Par Latvijas vārda nešanu pasaulē” pasniedza trīs rallijkrosa braucējiem - Jānim Baumanim, Reinim Nitišam, Vasīlijam Grjazinam, kā arī rallija braucējam Mārtiņam Seskam.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Divi latviešu sportisti, kuri uzrādījuši augstus un ievērības cienīgus rezultātus Eiropā un pasaulē un saņēma atzinību “Par augstiem sasniegumiem”, ir Aldis Vilcāns, kurš ieguvis 2. vietu FIA (Starptautiskās Automobiļu federācijas) pasaules kausā rallijreidā T2 klasē pilotu ieskaitē, kā arī Ervins Grencis par iegūtu 3. vietu FIA Eiropas autokrosa čempionātā Super buggy klasē. 

2020. gada sezonā, tāpat kā citus gadus, tiks aizvadītas sacensības septiņu komisiju ietvaros: drifta, kartinga, krosa, rallija, standartauto, šosejas un trofireida. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu