Bertāns un Pasečņiks nospēlē rezultatīvi un pārtver bumbas NBA mačā

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas basketbolisti Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks trešdien nospēlēja rezultatīvi, taču tas nelīdzēja Vašingtonas "Wizards" komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Wizards" izbraukumā ar rezultātu 106:115 piekāpās Čikāgas "Bulls". Bertāns guva 12, bet Pasečņiks iemeta 10 punktus.

Bertāns laukumā pavadīja 26 minūtes, realizēja 4 no 10 tālmetieniem, bet netrāpīja nevienu no 5 divpunktu metieniem.

Rūjienietis izcīnīja 5 atlēkušās bumbas, veica 2 rezultatīvas piespēles, pārtvēra 2 bumbas, pieļāva 3 kļūdas un saņēma 3 piezīmes.

Bertāns spēli pabeidza ar negatīvu lietderības rādītāju -4. Proti, kamēr viņš bija laukumā, "Wizards" guva par 4 punktiem mazāk nekā pretinieki.

Pasečņiks nospēlēja 18 minūtes, trāpīja 4 no 7 divpunktu metieniem un realizēja abus izpildītos soda metienus.

Latviešu centrs izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, pārtvēra 3 bumbas, bloķēja 1 metienu, pieļāva 3 kļūdas un saņēma 3 piezīmes.

"Wizards" ar Pasečņiku laukumā guva par 5 punktiem vairāk nekā pretinieku komanda.

Latvijas basketbolisti šajā spēlē abi kopā pārvēra 5 bumbas, bet visa "Wizards" komanda 8 bumbas. Vēl tikai trīs spēlētāji pārķēra pa vienai bumbai.

Vašingtonas komandā rezultatīvākais bija Bredlijs Bīls, kurš guva 23 punktus, bet Čikāgas vienībā ar 30 punktiem atzīmējās Zeks Lavīns.

"Wizards" ar 13 uzvarām un 27 zaudējumiem ieņem 12. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

"Bulls" ar bilanci 15-27 atrodas 9. pozīcijā Austrumos.