Mārtiņš Bondars: Jautājums bija tāds: Arni ne, tad kuru?

TVNET Sports
Mārtiņš Bondars: Jautājums bija tāds: Arni ne, tad kuru?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

Rubrikas "Ģenerāļa stūrmaņi" šīs sezonas 32. epizodē Valdis Valters uz sarunu aicinājis Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru, kurš savulaik nodarbojās ar basketbolu. 

"Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš ir guvis vistiešāko labumu, basketbolu spēlējot Amerikā un apmaksājot izglītību," sacīja Bondars. 

Pēc atgriešanās no studijām ASV Bondars Latvijā spēlēja basketbolu BK "Brocēni" sastāvā, aizvadījis vairākas spēles Eiropas klubu kausa izcīņā. Piecus mačus nospēlējis Latvijas basketbola valstsvienības rindās. 

Šobrīd viņš ir Saeimas deputāts un Latvijas Basketbola savienības (LBS) padomes priekšsēdētājs. 

Latvijas basketbola izlase nekvalificējās Tokijas olimpiskajām spēlēm un Pasaules kausa izcīņai. Valters uzskata, ka vaina daļēji meklējama trenera izvēlē. Tolaik komandu vadīja Arnis Vecvagars.

"Toreiz bija ļoti īss laiks, lai izvēlētos treneri priekš izlases, jo izlasei vajadzēja startēt. Tur nebija citu variantu. Otrkārt, treneri, kuri strādā klubos, viņiem ir ļoti grūti apvienot darbu ar izlasi. Mēs netikām galā," teica Bondars. 

Gaidāmajās LBS prezidenta amata vēlēšanās Bondars atbalstīs Aneti Jēkabsoni-Žogotu, ar kuru konkurē bijušais valsts prezidents Raimonds Vējonis un bijušais basketbolists Kaspars Cipruss. 

Sarunas laikā viņi pieskārās politikai, sportam un izglītībai. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu